News

ELEAGUE: Koniec zmagań grupy A

W Atlancie rozstrzygnięto starcia drabinki A drugiego sezonu ELEAGUE, dzięki czemu poznaliśmy pierwszych uczestników fazy pucharowej. Najlepiej poradzili sobie zawodnicy Mousesports, wygrywając gładko dwa pojedynki, a z drugiego miejsca do playoffów weszli reprezentanci FaZe Clan z wynikiem 2:1.

Mecz inauguracyjny drugiego sezonu amerykańskiego turnieju odbył się w piątek. Przypomnijmy, że listę grupy A uzupełniali członkowie Immortals, Cloud9, mousesports i FaZe Clan. W pierwszej kolejności Myszy starły się z Brazylijczykami, wygrywając potyczkę best-of-one na mapie de_mirage 16:9. Niedługo później stanowiska w studiu ELEAGUE zajęli gracze Cloud9 i FaZe – nowy zespół karrigana bez większych problemów poradził sobie z rywalami wynikiem 16:7 na de_train. Tego dnia oglądaliśmy jeszcze batalię o miejsce w playoffach, która rozegrała się między C9 i Mouz. Mecz Amerykanów z Niemcami był o wiele dłuższy i bardziej zaciekły od wszystkich pozostałych. Pretendenci spotkali się na de_dust2 gdzie po jednej dogrywce minimalnie lepsi okazali się zawodnicy z Europy (19:16).

(fot. ELEAGUE)

Sobota była dniem zaplanowanym na pojedynki piątkowych przegranych. W tej części zawodów wszystkie batalie odbywały się w formacie best-of-three i jako pierwsze swój mecz rozpoczęły ekipy Immortals oraz FaZe Clan. Na de_mirage Brazylijczycy zawiedli po całości, przegrywając 2:16. De_train okazał się dla nich nieco bardziej owocny, bowiem wyrównana potyczka zakończyła się wynikiem 19:17. Ostatnia lokacja, de_overpass, przypieczętowała jednak dominację FaZe Clan, które zatriumfowało 16:13. Aby zwycięzcy tego spotkania mogli wystąpić w fazie pucharowej, musieli jeszcze pokonać Cloud9 - Amerykanie okazali się o wiele bardziej wymagającym oponentem. FaZe na de_mirage męczyło się z rywalami przez dwie dogrywki, aby finalnie wyjść z tej potyczki zwycięsko 22:20. De_train również nie obył się bez doliczonego czasu, dzięki któremu tym razem to Cloud9 utorowało sobie drogę do zdobycia mapy przewagą 19:17. De_overpass poszedł już sprawniej – po dosyć jednostronnym starciu (16:9) mecz wygrali reprezentanci FaZe. Za dwa tygodnie, a dokładnie 4 i 5 listopada, w stanie Georgia spotkają się członkowie grupy B do których należą między innymi Polacy z Virtus Pro – triumfatorzy pierwszego sezonu ELEAGUE.

 

Komentarze (5)

Poniżej wyświetlone są komentarze opublikowane najwcześniej (1-5). Wyświetl 10 najnowszych komentarzy. Autorem ostatniej wypowiedzi jest: Guest.

good website

  • Goście

Napisano 14 lis 2016, 18:06

http://happywheels.n...e-up-the-box-5/
http://happywheels.n.../territory-war/
http://happywheels.n...cary-maze-game/

davidluiz

  • Goście

Napisano 9 gru 2016, 10:46

Want to have a multi-functional and unique products of their own? cheap oakley sunglasses will be able to meet all the requirements, and beyond the initial imagination and creativity, Oakley will function and fashion together. Oakley glasses products on the concept of subversion, it is the glasses of comfort, practicality, artistic integration. Whether oakley are product design or selection of materials, have been a series of advanced scientific experiments and testing to ensure that its comfort and high quality www.oakleysunglassessale.co.uk, and features a high degree of integration and fashion. The emergence of each technology, will bring the fashion trend of change, to subvert the traditional thinking of the new revolution.

Guest

  • Goście

Napisano 21 wrz 2017, 09:38

Thanks for your information photoshop online

Guest

  • Goście

Napisano 29 sty 2018, 20:43

tHANKS A LOT

Guest

  • Goście

Napisano 28 maj 2018, 07:32

Thanks for sharing.I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and hopeful that you will write many more posts like this one.
- slope
Jeśli zalogujesz się Twoje komentarze zostaną powiązane z Twoim kontem na forum. Nie będziesz musiał(a) podawać także kodu zabezpieczającego. Jeżeli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się.
Zgłoś błąd